Clubs‎ > ‎

Taijiquan, qigong en andere zachte interne stijlen

De clubs in deze lijsten zijn aangesloten bij de Vlaamse Wushu Federatie. De lesgevers zijn door ons erkend en wanneer je in deze clubs traint met een geldige licentie ben je ook correct verzekerd volgens de normen van het geldende sportdecreet. Voor clubs en scholen die niet op deze lijst zijn opgenomen kunnen wij op geen enkele manier garant staan ook al beweren de leraars wushu, kungfu, taijiquan of één van de vele Chinese krijgskunsten te beoefenen.

Deze lijst is nog in opbouw...
12 items worden weergegeven
Naam van de clubContactpersoonTelefoonE-mailWebsiteLocatieBeoefende stijlen en opmerkingen
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Naam van de clubContactpersoonTelefoonE-mailWebsiteLocatieBeoefende stijlen en opmerkingen
jibengong.be Dirk Crokaert 0475/37 72 95 dirk.crokaert@jibengong.be www.jibengong.be Workshops op aanvraag 6-harmonieën bewegingsleer 
VWI Taijiquan Wolvertem Patrick Van Campenhout 0475/31 52 37 info@vwi.be www.vwi.be Wolvertem Moderne en traditionele Yang-stijl 
VWI Taijiquan Ternat Patrick Van Campenhout 0475/31 52 37 info@vwi.be www.vwi.be Ternat Moderne en traditionele Yang-stijl 
Oneindige Stilte Anne Vander Weyden 0474/13 97 60 oneindigestilte@gmail.com www.oneindigestilte.be Sint-Ulriks-Kapelle (Basisschool De Kriebel)  Hunyuan-stijl taijiquan (Chenshi Xinyi Hunyuan Taijiquan) 
San Bao Taiji School Opwijk Marc Heyvaert 0495/20 18 51 sctaiji@gmail.com www.taiji.be Opwijk Moderne en traditionele Yangstijl, moderne taijiquan gemengde stijlen, qigong, handen duwen en toepassingen 
Wushu Selfdefense Club Leuven Alex Van De Meulebroecke 0486/58 25 62 alexmantua@gmail.com www.wushu-selfdefense.be/ Leuven Chen- en Yangstijl, ook externe wushu stijlen en zelfverdediging gebaseerd wushu en andere krijgskunsten 
Taiji Quan Vereniging Rupel Peter Feyen 0475/91 56 25 peter.feyen@defourneau.be komt binnenkort Hemiksem (Depot De Lux) Taiji quan (standaard routine en Classical Yang), Taiji wapens 
Taichi School De Essentie Herman Verrijcken 059/27 46 96 hermanverrijcken@pandora.be  Gistel Zheng Manqing (Cheng Man Ch'ing) variant van de Yangstijl 
VWI Taijiquan Dendermonde Patrick Van Campenhout 0475/31 52 37 info@vwi.be www.vwi.be Dendermonde Moderne en traditionele Yang-stijl 
VWI Taijiquan Brussegem Patrick Van Campenhout 0475/31 52 37 info@vwi.be www.vwi.be Brussegem Moderne en traditionele Yang-stijl 
TaichiFamilyBelgium Jurgen Vanhorenbeek  jurgen.vanhorenbeek@telenet.be  www.taichifamilybelgium.be Aarschot, Bonheiden, Keerbergen, Kortenberg, Relst, Rotselaar, Steenokkerzeel,Tremelo Moderne Yangstijl, gecombineerde vormen, taijijian (recht zwaard).  
VWI Taijiquan Aalst Inge De Veylder 0475/31 52 37 info@vwi.be www.vwi.be Aalst Moderne en traditionele Yang-stijl 
12 items worden weergegeven